fbpx

SEO

Pozycjonowanie stron

Chcesz żeby Twoją stronę odwiedzało więcej osób?

Oczywiście, że chcesz. Pytanie jak zwiększyć ruch na stronie? Obsługa SEO i profesjonalne pozycjonowanie Ci w tym pomogą.

Dzisiejsze pozycjonowanie stron to nie tylko słowa kluczowe i budowa zaplecza linków z witryn o wysokiej wartości. Chodzi przede wszystkim o dostarczanie treści, które wyszukiwarki chcą nagradzać i które kierują klientów przez ścieżkę sprzedaży. Chodzi o to, żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu i  wykorzystywać tę widoczność do generowania rzeczywistego, wymiernego wzrostu sprzedaży czy też świadomości marki.

Google do ustalania pozycji stron internetowych w wyszukiwarce wykorzystuje ponad 200 kryteriów. Takich jak zaufanie, jakość treści, zaangażowanie użytkowników, sygnały z social mediów, linkowanie… Skąd właściciel strony ma wiedzieć na czym skupić się w pierwszej kolejności rozpoczynając działania SEO?

Prawda jest taka, że nigdy nie będziesz wstanie zoptymalizować strony www we wszystkich 200 obszarach. Nawet ja nie skupiam się na wszystkich bo jest to niemal niemożliwe.

Mimo tego wciąż jestem wstanie uzyskiwać świetne rezultaty dzięki własnym, sprawdzonym strategiom pozycjonowania stron www.

Stale biorę udział w szkoleniach z zakresu SEO, prowadzę własne badania i eksperymenty. Kiedy mówię, że posiadam umiejętności i wiedzę potrzebną do zwiększenia Twojej widoczności i ruchu, wiedz, że mam na to dowody. Są nimi wyniki moich klientów. Poznaj ich opinie i skorzystaj z outsourcingu SEO.

Wzrost ruchu z organicznych źródeł wyszukiwania o 100%8 tygodni.

 

wzrost ruchu na stronie www

 

Co mówią inni?

 

 SEO – kiedy skorzystać?

  • Nowa strona internetowa – tutaj oprócz wyglądu i użyteczności ważną rolę odgrywają kwestie technicznego wykonania strony, na które agencje web z reguły nie zwracają żadnej uwagi. Dlatego myśląc o nowej stronie warto skorzystać z SEO. Zadbam o najmniejsze detale tak żeby Twoja strona od samego początku miała szanse zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Wprowadzanie zmian na późniejszym etapie zawsze wiąże się problemami i dodatkowymi kosztami, których możesz uniknąć korzystając z obsługi SEO.
  • płacisz za pozycjonowanie – wielu moich klientów płaciło za pozycjonowanie firmom, które miały nieetyczne podejście do pracy. Brak wiedzy nie pozwalał im podpisać uczciwej umowy, a następnie jej egzekwować. Dzięki outsourcingowi SEO będziesz mógł powiedzieć swojej agencji od pozycjonowania ‚sprawdzam’ lub zmotywować ją do bardziej wytężonej pracy.
  • szukasz uczciwej agencji, która wypozycjonuje Twoją stronę – zanim rozpoczniemy współpracę będę chciał poznać Twoją firmę, jej konkurentów. Dopiero po zebraniu danych i ich wnikliwej analizie zaproponuje frazy, które wyszukiwarki chcą nagradzać i które kierują klientów przez ścieżkę sprzedaży, a tym samy zwiększają Twoje zyski.

Na czym polega  SEO?

Przed rozpoczęciem prac SEO szczerze porozmawiamy o Twojej stronie. Wskażę Ci elementy nad którymi szczególnie warto popracować. Sprawdzimy czy korzystasz z podstawowych i darmowych narzędzi takich jak Google Analytics czy Google Search Console. Otrzymasz masę wskazówek, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję w wynikach wyszukiwania Google.

SEO – po jakim czasie zobaczysz wyniki?

Zazwyczaj zajmuje to od 3 do 6 miesięcy. Nie da się bezpiecznie i szybko pozyskać trwałego wzrostu ruchu na stronie z organicznych źródeł wyszukiwania – ten proces musi potrwać. Jednak pierwsze rezultaty pozycjonowania strony www będą widoczne po kilku tygodniach.


konsultacje SEO


SEO – jak mierzymy efektywność działań?

Robię to inaczej niż większość agencji. Skupiam się na wzroście ruchu organicznego i konwersjach. Bo tak naprawdę tylko to ma znaczenie. Oczywiście sprawdzam pozycje, ale one nie są celem samym w sobie.

 

Czy gwarantujemy wyniki pozycjonowania strony?

Odpowiadam szczerze, jak zawsze. Nie, nie możemy zagwarantować wyników. Gdybym mógł to nie byłoby mnie tutaj teraz, leżałbym na plaży:)

Podsumowanie

Jeśli do tej pory nie przykładałeś wagi do pozycjonowania strony www, a skupiony byłeś jedynie na jej ładnym wyglądzie to obsługa SEO jest dla Ciebie. Otrzymasz jasne wskazówki, które pozwolą Ci podjąć pierwsze działania i zająć się pozycjonowaniem strony www.

Jeśli masz świadomość, że pozycjonowanie stron jest ważne i przynosi widoczne efekty, ale nie masz wiedzy i zasobów żeby zająć się tym samemu zapraszam do stałej współpracy. Razem wyprzedzimy Twoją konkurencję, pozyskamy wartościowy ruch i zwiększymy sprzedaż.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 12 votes
Brand Name
wedevelop
Product Name
SEO
Price
PLN 249
Product Availability
Available in Stock

Odbierz bezpłatną konsultację

czytaj więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez wedevelop Wojciech Lenartowski, ul. Wypoczynkowa 54, 62-081 Baranowo w celu marketingu produktów i usług własnych w tym poprzez profilowanie/przesyłanie materiałów marketingowych.
czytaj więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od wedevelop Wojciech Lenartowski, ul. Wypoczynkowa 54, 62-081 Baranowo, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie połączenia głosowego (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).
czytaj więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od wedevelop Wojciech Lenartowski, ul. Wypoczynkowa 54, 62-081 Baranowo, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push).
Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.
  • Administrator danych: wedevelop Wojciech Lenartowski, ul. Wypoczynkowa 54, 62-081 Baranowo
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie];
  • Podstawy prawne przetwarzania: Prawnie uzasadniony interes Administratora, Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu wedevelop Wojciech Lenartowski
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych - Klauzula informacyjna marketing


Hej, Twój biznes musi się rozwijać!

Damy Ci narzędzia, które w tym pomogą.

Odbierz darmowe wskazówki marketingowe

Nie dziękuję. Nie chce żeby moja firma rozwijała się szybciej.