fbpx

Konsultacje SEO

Pozycjonowanie stron

Chcesz żeby Twoją stronę odwiedzało więcej osób?

Oczywiście, że chcesz. Pytanie jak zwiększyć ruch na stronie? Konsultacje SEO i profesjonalne pozycjonowanie Ci w tym pomogą.

Dzisiejsze pozycjonowanie stron to nie tylko słowa kluczowe i budowa zaplecza linków z witryn o wysokiej wartości. Chodzi przede wszystkim o dostarczanie treści, które wyszukiwarki chcą nagradzać i które kierują klientów przez ścieżkę sprzedaży. Chodzi o to, żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu i  wykorzystywać tę widoczność do generowania rzeczywistego, wymiernego wzrostu sprzedaży czy też świadomości marki.

Google do ustalania pozycji stron internetowych w wyszukiwarce wykorzystuje ponad 200 kryteriów. Takich jak zaufanie, jakość treści, zaangażowanie użytkowników, sygnały z social mediów, linkowanie… Skąd właściciel strony ma wiedzieć na czym skupić się w pierwszej kolejności rozpoczynając działania SEO?

Prawda jest taka, że nigdy nie będziesz wstanie zoptymalizować strony www we wszystkich 200 obszarach. Nawet ja nie skupiam się na wszystkich bo jest to niemal niemożliwe.

Mimo tego wciąż jestem wstanie uzyskiwać świetne rezultaty dzięki własnym, sprawdzonym strategiom pozycjonowania stron www.

Stale biorę udział w szkoleniach z zakresu SEO, prowadzę własne badania i eksperymenty. Kiedy mówię, że posiadam umiejętności i wiedzę potrzebną do zwiększenia Twojej widoczności i ruchu, wiedz, że mam na to dowody. Są nimi wyniki moich klientów. Poznaj ich opinie i skorzystaj z outsourcingu SEO lub konsultacji SEO dla firm.

Wzrost ruchu z organicznych źródeł wyszukiwania o 100%8 tygodni.

 

wzrost ruchu na stronie www

 

Co mówią inni?

 

Konsultacje SEO – kiedy skorzystać?

  • Nowa strona internetowa – tutaj oprócz wyglądu i użyteczności ważną rolę odgrywają kwestie technicznego wykonania strony, na które agencje web z reguły nie zwracają żadnej uwagi. Dlatego myśląc o nowej stronie warto skorzystać z konsultacji SEO. Zadbam o najmniejsze detale tak żeby Twoja strona od samego początku miała szanse zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Wprowadzanie zmian na późniejszym etapie zawsze wiąże się problemami i dodatkowymi kosztami, których możesz uniknąć zasięgając konsultacji SEO.
  • płacisz za pozycjonowanie – wielu moich klientów płaciło za pozycjonowanie firmom, które miały nieetyczne podejście do pracy. Brak wiedzy nie pozwalał im podpisać uczciwej umowy, a następnie jej egzekwować. Dzięki outsourcingowi SEO będziesz mógł powiedzieć swojej agencji od pozycjonowania ‚sprawdzam’ lub zmotywować ją do bardziej wytężonej pracy.
  • szukasz uczciwej agencji, która wypozycjonuje Twoją stronę – zanim rozpoczniemy współpracę będę chciał poznać Twoją firmę, jej konkurentów. Dopiero po zebraniu danych i ich wnikliwej analizie zaproponuje frazy, które wyszukiwarki chcą nagradzać i które kierują klientów przez ścieżkę sprzedaży, a tym samy zwiększają Twoje zyski.

Na czym polega konsultacja SEO?

W trakcie konsultacji SEO szczerze porozmawiamy o Twojej stronie. Wskażę Ci elementy nad którymi szczególnie warto popracować. Sprawdzimy czy korzystasz z podstawowych i darmowych narzędzi takich jak Google Analytics czy Google Search Console. W trakcie konsultacji dotyczącej pozycjonowania Twojej strony otrzymasz masę wskazówek, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję w wynikach wyszukiwania Google.

Konsultacje SEO – po jakim czasie zobaczysz wyniki?

Zazwyczaj zajmuje to od 3 do 6 miesięcy. Nie da się bezpiecznie i szybko pozyskać trwałego wzrostu ruchu na stronie z organicznych źródeł wyszukiwania – ten proces musi potrwać. Jednak pierwsze rezultaty pozycjonowania strony www będą widoczne po kilku tygodniach.


konsultacje SEO


Konsultacje SEO – jak mierzymy efektywność działań?

Robię to inaczej niż większość agencji. Skupiam się na wzroście ruchu organicznego i konwersjach. Bo tak naprawdę tylko to ma znaczenie. Oczywiście sprawdzam pozycje, ale one nie są celem samym w sobie.

 

Czy gwarantujemy wyniki pozycjonowania strony?

Odpowiadam szczerze, jak zawsze. Nie, nie możemy zagwarantować wyników. Gdybym mógł to nie byłoby mnie tutaj teraz, leżałbym na plaży:)

Podsumowanie

Jeśli do tej pory nie przykładałeś wagi do pozycjonowania strony www, a skupiony byłeś jedynie na jej ładnym wyglądzie konsultacje SEO są dla Ciebie. Otrzymasz jasne wskazówki, które pozwolą Ci podjąć pierwsze działania i zająć się pozycjonowaniem strony www.

Jeśli masz świadomość, że pozycjonowanie stron jest ważne i przynosi widoczne efekty, ale nie masz wiedzy i zasobów żeby zająć się tym samemu zapraszam do stałej współpracy. Razem wyprzedzimy Twoją konkurencję, pozyskamy wartościowy ruch i zwiększymy sprzedaż.

Summary

product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 7 votes
Brand Name
wedevelop
Product Name
Konsultacje SEO
Price
PLN 249
Product Availability
Available in Stock

Odbierz bezpłatną konsultację


Hej, Twój biznes musi się rozwijać!

Damy Ci narzędzia, które w tym pomogą.

Odbierz darmowe wskazówki marketingowe

Nie dziękuję. Nie chce żeby moja firma rozwijała się szybciej.