Pozycjonowanie stron

( SEO )

Dzisiejsze SEO to nie tylko słowa kluczowe i budowa zaplecza linków z witryn o wysokiej wartości. Chodzi przede wszystkim o dostarczanie treści, które wyszukiwarki chcą nagradzać i które kierują klientów przez ścieżkę sprzedaży. Chodzi o to, żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu i  wykorzystywać tę widoczność do generowania rzeczywistego, wymiernego wzrostu sprzedaży czy też świadomości marki.

Stale biorę udział w szkoleniach z zakresu SEO, prowadzę własne badania i eksperymenty. Kiedy mówię, że posiadam umiejętności i wiedzę potrzebną do zwiększenia Twojej widoczności i ruchu, wiedz, że mam na to dowody. Są nimi wyniki naszych klientów. Poznaj ich opinie.

 

Co mówią inni?

 

Po jakim czasie zobaczysz wyniki?

Zazwyczaj zajmuje to od 3 do 6 miesięcy. Nie da się bezpiecznie i szybko pozyskać trwałego wzrostu ruchu na stronie z organicznych źródeł wyszukiwania – ten proces musi potrwać.

 

Jak mierzymy efektywność działań?

Robimy to inaczej niż większość agencji. Skupiamy się na wzroście ruchu organicznego i konwersjach. Bo tak naprawdę tylko to ma znaczenie. Oczywiście sprawdzamy pozycje, ale one nie są celem samym w sobie.

 

Czy gwarantujemy wyniki?

Odpowiadam szczerze, jak zawsze. NIE, nie możemy zagwarantować wyników. Gdybym mógł to nie byłoby mnie tutaj teraz, leżałbym na plaży:)

Odbierz bezpłatną konsultację


Hej, Twój biznes musi się rozwijać!

Damy Ci narzędzia, które w tym pomogą.

Odbierz darmowe wskazówki marketingowe

Nie dziękuję. Nie chce żeby moja firma rozwijała się szybciej.