fbpx
Blog

Doradztwo marketingowe i konsultacje dla firm

15.11.2020

Doradztwo marketingowe dla firm oraz konsultacje marketingowe dla firm. Marketing to obecnie ocean możliwości. Niezliczona ilość narzędzi, kanałów, nośników, strategii i… można by tak wymieniać dalej. Na pewno otrzymujesz wiele propozycji i ofert, które mają być złotym środkiem na pozyskanie nowych klientów, zwiększenie sprzedaży czy wygenerowanie większych zysków. Część z nich zapewne ma sens i oferowana jest przez rzetelne firmy. Jednak moje doświadczenie pokazuje, że jeśli nie zajmujesz się marketingiem profesjonalnie i na co dzień, prawdopodobieństwo dokonania złych wyborów jest dość duże.  Dlatego  oferuję konsultacje i doradztwo marketingowe dla firm.

Zgadniesz ile lat zajmuje się marketingiem?

3 lata, 7 lat?

Spróbuj jeszcze raz 🙂

Marketingiem zajmuje się prawie 15 lat, to całkiem sporo czasu.

Pomyślisz, że jestem bystrym i dobrym marketerem, ale to nieprawda, nie z tego biorą się skuteczne kampanie marketingowe i ich wyniki. Robię to wszystko wystarczająco długo by wiedzieć czego nie robić. Na początku przygody z marketingiem popełniałem błędy co gorsza nie potrafiłem ich dostrzec i powtarzałem je. Teraz bogatszy o kilkanaście lat doświadczenia wiem co działa, a co NIE i wykorzystuje tę wiedzę oferując profesjonalne doradztwo marketingowe i konsultacje marketingowe w mieście Poznań i reszcie Polski.

Czym jest doradztwo marketingowe dla firm?

Konsultacje i doradztwo marketingowe to nic innego jak rozmowa, która może odbyć się u Ciebie w biurze (jeśli jesteś z Poznania lub okolic), przez telefon, na skypie, hangoucie lub innej platformie do video konferencji. W jej trakcie określę Twoje potrzeby zadając pytania i uważnie słuchając odpowiedzi. Zaproponuję rozwiązania, narzędzia i pomysły, które z krętej i niejasnej drogi do celu uczynią szeroką, dobrze oznakowaną i bezpieczną autostradę.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa marketingowego?

W trakcie konsultacji marketingowej podzielę się z Tobą cała moją wiedzą i doświadczeniem. Z marketingiem jestem związany od prawie 15 lat. Stale śledzę trendy i nowinki. Wiem co działa, a co nie, gdzie kryją się ukryte szanse na prześcignięcie konkurencji. Pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązania. Rzucę nowe światło na Twoje plany. Wreszcie dam narzędzia pozwalające zagonić Ci do efektywnej pracy agencje, którym płacisz za usługi marketingowe.


doradztwo marketingowe Poznań


Konsultacje marketingowe dla firm – cena

Na pewno zastanawiasz się ile kosztuje doradztwo marketingowe. Mówią, że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, z drugiej jednak strony partnerzy w biznesie nie powinni mieć przed sobą żadnych tajemnic. Ja we współpracy cenie sobie uczciwość i jasne zasady.

 • Doradztwo marketingowe BASIC: Pojedyncza konsultacja marketingowa 60 minut | 249 zł
 • Doradztwo marketingowe PLUS: Dwie konsultacje marketingowe + trzy godziny pracy offline w ciągu 30 dni | 899 zł
 • Doradztwo marketingowe PRO: Trzy konsultacje marketingowe + sześć godziny pracy offline w ciągu 30 dni | 1499 zł

Czym jest praca offline? Często po rozmowie, aby zaoferować Ci profesjonalne doradztwo marketingowe, muszę przeanalizować dane, konkurencję, grupę docelową, Twoich klientów, zaprojektować rozwiązania, które będą idealnie odpowiadać Twoim potrzebom. Wystawiam faktury dla firm jestem jednak zwolniony z vat.

Konsultacje marketingowe i doradztwo marketingowe dla firm – to się opłaca

Dlaczego? Bo złe decyzje, tak w biznesie jak i w życiu, kosztują. Profesjonalne doradztwo marketingowe da Twojej firmie świeże spojrzenie na wiele spraw. Poza tym pewnie płacisz komuś za:

Zadawałeś sobie pytanie: czy potrafię skontrolować i ‚docisnąć’ agencję, której płacę? Co zrobić, żeby pracowali lepiej i wydajniej – tak jak w pierwszym miesiącu współpracy? O co pytać? Na jakie dane patrzeć? Właśnie! Ja wiem i doskonale znam ich sztuczki ? Po analizie powiem Ci, czy traktują Cię uczciwie i jak zmotywować ich do pracy na 100%, tak żebyś widział zwrot z inwestycji.

Doradztwo marketingowe Poznań

Twoja firma ma siedzibę w Wielkopolsce? Świetnie. Poznań to moje rodzinne miasto. Konsultacje i praca z lokalnymi przedsiębiorcami sprawia mi szczególnie dużo przyjemności, a ich sukcesy cieszą podwójnie. Dzięki temu, że nie dzielą nas setki kilometrów nasza współprac może być jeszcze bliższa.

Często zadawane pytania w trakcie pierwszej konsultacji marketingowej

 • dlaczego nie ma mojej firmy w google?
 • reklama na Facebooku czy w wyszukiwarce Google?
 • czy agencja marketingowa, której płacę rzetelnie wykonuje swoją pracę?
 • dlaczego nie ma mojej firmy w mapach Google?
 • czy warto inwestować w kanał na YouTube?
 • jak przeanalizować strony www konkurencji?
 • co to takiego ten remarketing?
 • ile i na jakie działania marketingowe warto wydawać pieniądze?
 • z czego składa się audyt marketingowy?
 • po co mi ta cała strategia marketingowa?
 • jak mierzyć skuteczność podejmowanych działań marketingowych?
 • … ?

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Poznajmy się i porozmawiajmy.

 

Zdjęcie: Designed by jcomp / Freepik


Odbierz bezpłatną konsultację


Hej, Twój biznes musi się rozwijać!

Damy Ci narzędzia, które w tym pomogą.

Odbierz darmowe wskazówki marketingowe

Nie dziękuję. Nie chce żeby moja firma rozwijała się szybciej.